RÁJÁTSZÁS 4. FORDULÓ |
|
2010.04.29. 22:39 |
A HETI MÉRKŐZÉSEK MELLÉKELTEN |
GÓLLÖVŐLISTA |
|
2010.04.29. 22:26 |
|
FRISSÍTETTEM A GÓLLÖVŐLISTÁT! 
(Megtalálható a Bajnokság 2009/2010 menüpont alatt a góllövőlista képtárban) |
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉSÜNK |
|
2010.04.29. 13:22 |
|
A RÁJÁTSZÁS 4. FORDULÓJÁNAK MÉRKŐZÉSÉT MÁJUS 1-ÉN SZOMBATON 10 ÓRAKOR JÁTSZUK A GÁZMŰVEK CSAPATÁVAL IDEGENBEN.
HAJRÁ VASAS!!!!! |
KÉPEK A VASAS-KISE MECCSRŐL |
|
2010.04.25. 15:00 |
|
Felkerültek a fotók a pénteki meccsről. Sajnos nagyon rosszak lettek! Ha a Bencééktől kapok jobb képeket, akkor azonnal felteszem őket.
Ja, és az utolsótól nézzétek visszafelé, mert fordított sorrendben tette fel őket a rendszer.  |
RÁJÁTSZÁS HARMADIK FORDULÓ EREDMÉNYEK |
|
2010.04.24. 14:56 |
MELLÉKELTEN A HETI MÉRKŐZÉSEK. |
RÁJÁTSZÁS 3. FORDULÓ VASAS - KISE 2010.04.23 |
|
2010.04.23. 21:23 |
A HETI FORDULÓBAN A KISÉT FOGADTUK A FÁY UTCÁBAN. A MÉRKŐZÉS VÉGEREDMÉNYE:
VASAS - KISE: 5 - 1
GÓLSZERZŐINK: PÁSZTI ALFI, LAJOS LACA, CSENDES PETI, NAGY RICSI, SZABÓ VIKI
A MÁRCIUSBAN ELMARADT KISE - VASAS MECCSET MÁJUS 12-ÉN DÉLUTÁN FOGJUK LEJÁTSZANI |
ÚJABB EREDMÉNY AZ ALAPSZAKASZBÓL |
|
2010.04.22. 19:55 |
|
TEGNAP DÉLUTÁN LEJÁTSZOTTÁK A 12. FORDULÓBAN ELMARADT GÁZMŰVEK - ÚJPEST SC MÉRKŐZÉST, AMIT A MÉG MINDIG VERETLEN ÚJPEST SC 3 - 4 ARÁNYBAN MEGNYERT, ÍGY ÚJABB 3 PONTTAL HÚZOTT EL A MEZŐNYTŐL, MÁR 50 PONTOS.
(Legfrissebb tabella az összes eddig lejátszott mérkőzéssel a tabellák között található)
AZ ALAPSZAKASZBÓL MÁR CSAK KÉT MÉRKŐZÉS VAN HÁTRA. A MI ELMARADT IDEGENBELI MÉRKŐZÉSÜNK A KISÉVEL, ÉS AZ MLTC - TÁRNOK MÉRKŐZÉS.
EZ UTÓBBINÁL A TÁRNOK A FELSŐHÁZBAN VAN, ÍGY ENNEK A MÉRKŐZÉSNEK A VÉGEREDMÉNYE IS BEFOLYÁSOLJA A FELSŐHÁZI TABELLÁT. |
RÁJÁTSZÁS 3. FORDULÓ |
|
2010.04.22. 12:53 |
|
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉSÜNKET A RÁJÁTSZÁSBAN, A KISE ELLEN HOLNAP ESTE 7-KOR JÁTSZUK A FÁY UTCÁBAN.
HAJRÁ VASAS! |
MA IS SZÜLINAPOT ÜNNEPLÜNK! |
|
2010.04.21. 09:58 |
MA A LEGFIATALABB, PELLER RICSI ÜNNEPLI A 12. SZÜLINAPJÁT! |
|