EDZŐMÉRKŐZÉS 2010.08.05 IKARUS-VASAS |
|
2010.08.05. 21:02 |
MA AZ IKARUS OTTHONÁBAN JÁTSZOTTUNK EDZŐMÉRKŐZÉST.
A VÉGEREDMÉNY SAJNOS 4-3 LETT.
(bár a négy kapott gólból mindkét félidőre jutott egy-egy lesgól, amit a hazai játékvezető megadott a saját csapatának, és sajnos a helyzeteinket sem tudtuk gólra váltani)
GÓLSZERZŐINK: JAKAB ATTILA (2), CSENDES PETI
(képek a fotógalériákban) |
MEGKAPTUK AZ ÉRMEINKET |
|
2010.08.05. 20:56 |
ÁTVETTÜK A 2009/2010-ES BAJNOKI SZEREPLÉSÜNKÉRT MEGÉRDEMELT EZÜSTÉRMÜNKET. SZÉP VOLT FIÚK. AZ IDEI SZEZONBAN AZ ARANY A CÉL! |
CSÜTÖRTÖKÖN EDZŐMECCS AZ IKARUS ELLEN |
|
2010.08.03. 20:23 |
AUGUSZTUS 5-ÉN CSÜTÖRTÖKÖN EDZŐMECCSET JÁTSZUNK AZ IKARUS OTTHONÁBAN. TALÁLKOZÓ 14.30-KOR A VASAS KAPUJÁBAN.
AZ IKARUS PÁLYA CÍME: Budapest, XVI. kerület, Bátony u. 1. |
'97-es csapat videoklip 2010 tavasz |
|
2010.08.01. 20:32 |
A 2010 TAVASZI MÉRKŐZÉSFELVÉTELEKBŐL KÉSZÜLT EGY KIS VIDEOKLIP, AMIT A VIDEÓK KÖZÖTT TALÁLTOK MEG. JÓ NÉZEGETÉST!  |
'95-ös csapat aranyérem átadó |
|
2010.08.01. 08:44 |
A VIDEÓK KÖZÖTT MEGTALÁLJÁTOK AZT A VIDEÓT, AMI A '95-ÖS CSAPAT (AMELYBEN NÉHÁNY '96-OS SZÜLETÉSŰ CSAPATTAGUNK IS JÁTSZOTT) ARANYÉREM ÁTADÁSÁN KÉSZÜLT.
|
EDZŐMÉRKŐZÉS 2010.07.28 VASAS-ROJIK |
|
2010.07.28. 21:57 |
MA A ROJIK CSAPATÁT FOGADTUK A FÁY UTCÁBAN. A MÉRKŐZÉS VÉGEREDMÉNYE: VASAS - ROJIK :
4 - 2 LETT.
Gólszerzőink: Juhász Robi, Csendes Peti, Horváth Patrik, Kassai Ádám voltak.
(képek a fotógalériákban) |
KÖVETKEZŐ EDZÉS ÉS HETI EDZŐMECCS |
|
2010.07.26. 15:44 |
|
A MAI EDZÉSRE (HÉTFŐ) GYÜLEKEZŐ A SZOKÁSOS IDŐPONTBAN, 17 ÓRAKOR!
SZERDÁN NINCS EDZÉS, MERT EDZŐMECCS LESZ A ROJIKKAL A FÁY UTCÁBAN.
(16.30-ra kell jönni, mert nem hétkor lesz a meccs, hanem korábban!) |
TOBORZÓ 1996-OS JÁTÉKOSOKNAK! |
|
2010.07.25. 20:50 |
|
SZÜLINAP |
|
2010.07.23. 22:15 |
CSÉCSI KRISZTIÁNNAK TEGNAP VOLT A 13. SZÜLINAPJA!
ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG! |
FONTOS ÜZENET! |
|
2010.07.15. 20:32 |
|
Tomi anyukája az alábbi üzenetet írta be a vendégkönyvbe. Hátha valaki azt nem olvassa, közzéteszem itt a főoldalon is:
"2010.07.19 (hétfőn) 17:00 kor edzés, Imre bácsi kéri hogy aki jön edzésre 2 db fényképet hozzon magával, és az adatait irja föl egy lapra.
FONTOS!!!"
TEHÁT MINDENKI 5-RE JÖJJÖN, ÉS HOZZON 2db IGAZOLVÁNYKÉPET! |
|