ELSŐ 2010/2011-ES BAJNOKI MÉRKŐZÉSÜNK IDŐPONTJA |
|
2010.09.02. 12:24 |
HAJRÁ VASAS!!!!!!!!!!!! |
ÚJ E-MAIL CÍM LEVELEZÉSRE, KÉPKÜLDÉSRE |
|
2010.08.31. 14:22 |
|
LÉTREHOZTUNK EGY ÚJ E-MAILCÍMET A CSAPATNAK, AMI KÖNNYEN MEGJEGYEZHETŐ.
IDE VÁRJUK A KÉPEKET, ÉS AZ E-MAILEKET A CSAPATTAL KAPCSOLATBAN, ILLETVE A CSAPATNAK!
[email protected] |
VASAS - SIÓFOK NB1-ES MÉRKŐZÉS |
|
2010.08.29. 18:10 |
A PÉNTEKI VASAS-SIÓFOK NB1-ES MÉRKŐZÉSEN LABDASZEDŐ VOLT CSAPATUNK, ÉS A FAIR PLAY ZÁSZLÓT IS MI VITTÜK BE A PÁLYÁRA.
A MÉRKŐZÉS A VASAS 3-0 GYŐZELMÉVEL VÉGZŐDÖTT! |
EDZÉSFOTÓK |
|
2010.08.28. 11:02 |
ÚJ KÉPEK KERÜLTEK FEL A FOTÓGALÉRIÁK/EDZÉSFOTÓK KÖZÉ |
Újabb képek az edzőtáborból |
|
2010.08.24. 21:59 |
LACÁÉKNAK KÖSZÖNHETŐEN NÉHÁNY ÚJABB KÉP KERÜLT AZ EDZŐTÁBOR KÉPGALÉRIÁBA. |
VIDEÓ ÚJRA FELTÖLTVE |
|
2010.08.22. 20:40 |
Mint észrevehettétek a youtube letiltott két videót, az aláfestő zene miatt. (szerzői jogok)
Ezért keresnem kellett másik videómegosztót, ahova ekkora méretű és hosszúságú videót fel tudok tölteni. Sajna a magyar nyelvűeknél vagy csak 100 MB-ig lehet feltölteni, vagy ott is letiltja a lemezkiadó. Mint ez a Vasas Fotoklip esetében látható jelenleg is az egyik megosztón. Találtam egyet, ahova sikerült feltöltenem már a Vasas tavaszi videoklipet. Sajnos a minősége nem olyan jó, mint a Youtube-on, de most ez a lehetőség van. A későbbiekben lehet, hogy új zenét teszek alá, és újra felteszem a Youtubera.
Kis segítség a megnézéshez, és az angolul nem beszélőknek is:
Szokásos módon kattints a Videók alatt a legalsó videóra. Ekkor bejön a Megavideó oldala. Először a képernyő közepén egy piros play jelenik meg, kattints, majd egy zöld, arra is, akkor elindul a videó. Javaslom a videó aljánál megjelenő ikonok közül a középen lévő tévéikonra kattintsatok, hogy 4:3 méretben nézhessétek, ne szélesvásznúban.
Ha valakinek egyéb kérdése lenne ezzel kapcsolatban, ne habozzon kérdezni pl. a vendégkönyvön keresztül.
(ÁL - USC-sek KÍMÉLJENEK A FOLYTONOS BEÍROGATÁSOKTÓL!!!!!! Tényleg a saját bajnokságukkal törődjenek inkább! Köszi) |
EDZŐTÁBOR - SZARVAS - 2010.08.15-20 fotók |
|
2010.08.21. 21:30 |
DÁVID ANYUKÁJA KÜLDÖTT KÉPEKET AZ EDZŐTÁBORRÓL. A FOTÓGALÉRIÁKBAN TALÁLJÁTOK ŐKET.
(Ha valaki készített még képeket, szívesen felteszem azokat is.) |
BAJNOKSÁG SORSOLÁS |
|
2010.08.19. 15:59 |
|
MEGSZÜLETETT A BAJNOKSÁGUNK SORSOLÁSA.
MEGTALÁLHATJÁTOK A MENÜBEN.
MIVEL NAGYON SOK CSAPAT NEVEZETT BE, EZÉRT KETTÉOSZTOTTÁK A MEZŐNYT, EGY ERŐSEBB, ÉS EGY GYENGÉBB CSOPORTRA. A TAVALYI ALSÓHÁZBA KERÜLT CSAPATOK A 2. CSOPORTBA, MÍG MI AZ ERŐSEBBEKKEL AZ 1. CSOPORTBA KERÜLTÜNK.
KÉT HÉT MÚLVA INDUL A MANDULA A KELEN "A" CSAPATÁVAL IDEGENBEN.
HAJRÁ VASAS!!!! |
EDZŐTÁBOR 2010 - EDZÉSFOTÓK |
|
2010.08.14. 11:09 |
HOLNAP EDZŐTÁBORBA MEGYÜNK 6 NAPRA SZARVASRA, HOGY MÉG INKÁBB ÖSSZESZOKJON A CSAPAT, ÉS TELJESEN FELKÉSZÜLTEK LEHESSÜNK A KÖZELGŐ BAJNOKSÁGRA.
HAJRÁ VASAS!!!
A TEGNAPI EDZÉSRŐL EDZÉSFOTÓK KERÜLTEK FEL A FOTÓGALÉRIÁK/EDZÉSFOTÓK MENÜPONTBA. |
EDZŐMÉRKŐZÉS 2010.08.10 VASAS-RTK |
|
2010.08.11. 19:58 |
EDZŐMÉRKŐZÉST JÁTSZOTTUNK AZ RTK CSAPATÁVAL, AHOL 1-2-RE ALULMARADTUNK. GÓLUNKAT HORVÁTH PATRIK SZEREZTE.
(képek a fotógalériákban) |
|